IMAGE: Suzuki Across

Across je nad věcí

Across se nenechá ničím omezovat. Jeho plug-in hybridní systém je inovací, která posouvá potenciál SUV ještě dál. Pohon všech kol dává volnost pohybu a elektromotory významně snižují spotřebu paliva. Teď už Vás nic nezastaví.

IMAGE: Suzuki Across

Across boří konvence

Prolomte bariéry a přestaňte splývat s davem. Robustní karoserie Acrossu je osobitá, má propracované detaily se sportovním nádechem a jasně rozeznatelnou tvář. Ostře řezané rysy zdůrazňují osobitost a dynamiku Acrossu.

Across nezná limity

Žádné hranice pro elektromobily a SUV. Díky systému Plug-in Hybrid Vám Across poskytne vždy maximum toho, co potřebujete: výkon, dojezd i ohleduplnost k životnímu prostředí. Už není důvod nechat se v moderním světě něčím omezovat.

Across neuznává kompromisy

Vyrazte na cestu, kamkoliv chcete. Dělejte to, co Vám zrovna přijde vhod. Díky technologii Plug-in Hybrid a pohonu všech kol si můžete užívat dosud nepoznané svobody. Across podporuje Váš aktivní životní styl a je ohleduplný k životnímu prostředí.

Exteriér

Robustní a sportovní design je vizitkou SUV nové generace

Sportovní styl a robustní vzhled definují Across. Hranatá karoserie, výrazné prolisy a mnohoúhelníkové tvary mezi ostatními SUV snadno zaujmou. Vysoký nárazník a doširoka otevřená mřížka chladiče dodávají Acrossu drsný sportovní vzhled.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

 

Interiér

Komfortní výbava a kvalitní provedení interiéru zvyšují potěšení z jízdy

Precizně zpracovaný komfortní interiér s kvalitním čalouněním a elegantními ozdobnými prvky zlepšuje zážitek z jízdy a čas strávený ve voze.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

Využijte prostor pro zavazadla, sportovní vybavení a drobné předměty naplno

Zavazadlový prostor

Široce otevřený a snadno přístupný zavazadlový prostor o objemu 490 litrů pojme zavazadla a předměty nejrůznějších tvarů a velikostí.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

Odkládací prostory

Across Vám nabízí mnoho praktických přihrádek a schránek na nápoje, telefony, mince a spoustu dalších předmětů, které chcete mít v dosahu.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

Výkon

V harmonii s přírodou díky čistším emisím a nižší spotřebě

S pokročilým, ekologicky zaměřeným plug-in hybridním systémem si můžete užívat okamžité odezvy a tiché jízdy. Velkokapacitní baterie a velkorysý čtyřválcový motor o objemu 2,5 l poskytují mimořádný zážitek z jízdy.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

E-FOUR (4x4)

Jistota za všech okolností, na sněhu i kluzké cestě

Elektrický pohon všech kol E-Four využívá elektromotor pohánějící samostatně zadní kola. Do akce se zapojuje podle situace tak, aby zlepšil ovladatelnost a trakci. Práci pohonu můžete ovlivnit volbou jízdního režimu.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

 

Bezpečnost

Inteligentní asistenční systémy podporují bezpečnost jízdy

Můžete řídit s klidem a vědomím toho, že balíček asistenčních systémů pomáhá chránit Vás i posádku.

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

IMAGE: Across

Upozornění: Schopnost monokulární kamery a radaru s milimetrovými vlnami rozpoznat překážky, jízdní pruhy a dopravní značky má svá určitá omezení. V závislosti na povrchu vozovky nebo počasí nemusí správně fungovat. Nespoléhejte se pouze na tento systém a vždy dodržujte pravidla bezpečné jízdy.