IMAGE: Suzuki Swace

Jízda s grácií

Hybridní kombi Swace Vás zve do stejného pohodlí, jaké jste zvyklí mít doma. Užívejte si všemi smysly precizně vybalancovanou kvalitu a komfort. Swace je prostorný, efektivní a připravený pro každodenní nasazení. Nyní si můžete jízdu užívat s větším nadhledem a ohleduplností k životnímu prostředí.

IMAGE: swace

Cestování se svými blízkými si ve Swace užijete naplno. Vytříbené a jisté jízdní vlastnosti umocňují radost z každé jízdy. Štědrý vnitřní prostor přináší nové příležitosti pro Váš volný čas. Ať už se vydáte kamkoliv, zážitky z cest Vám utkví v paměti.

Ať už je Vaše cesta přímá, nebo se klikatí, bude vždy v harmonii s přírodou. Hybridní systém umožňuje šetrnější způsob cestování a úsporu paliva bez omezení akcelerace. Vychutnejte si nenapodobitelnou radost z mimořádně výkonné a efektivní jízdy.

Exteriér

Sportovně střižený design

Dynamicky tvarovaný se sportovními proporcemi – Swace vypadá elegantně z každého úhlu. Jeho sportovní tváři dominují ostře řezané LED světlomety a široce otevřená mřížka chladiče. Každý kousek nízké karoserie je propracován do nejmenších detailů, a tak když kolem Vás Swace ladně projíždí, okamžitě upoutá Vaši pozornost.

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

 

Interiér

Dotek jednoduché elegance

Elegantní interiér je prostorný a působí vzdušně pro cestující vpředu i vzadu. Široká palubní deska plynule navazuje na obložení dveří, kabina vozu tudíž příjemně obklopuje posádku a umocňuje potěšení z jízdy. Měkčené materiály, chromované ozdobné prvky a propracované detaily podtrhují prémiovou kvalitu značky.

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

Prostor pro Vaše představy

Swace přináší prostor pro nové příležitosti. Obří zavazadlový prostor doplněný o zadní sklopná sedadla vyhoví nejen každodenním povinnostem, ale i mimořádným rodinným potřebám. Po sklopení zadních opěradel vznikne rovná plocha pro snadný převoz rozměrných předmětů. Velkorysý rozměr kabiny umožní každému pohodlně se usadit a relaxovat, zatímco Vaše osobní věci jsou uloženy v praktických přihrádkách na dosah ruky.

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

Výkon

Síla hybridního systému

Nechte se nadchnout ohleduplností k životnímu prostředí. Propracovaný hybridní systém pohání Swace dle konkrétních okolností, a to benzinovým motorem, elektromotorem nebo oběma najednou. Výsledkem je nejen mimořádně nízká spotřeba paliva a emise, ale také plynulé a silné zrychlení a neopakovatelný zážitek z jízdy.

IMAGE: Swace

Hybridní systém

Elektromotor se stará o hbité rozjezdy z místa. Ve vyšších rychlostech a při ostřejší akceleraci se připojuje spalovací motor, úsporný benzinový čtyřválec o objemu 1,8 litru, který se ve Swace stará také o dobíjení hybridní baterie, pokud je to potřeba. Elektřina se vytváří roztáčením generátoru spalovacím motorem a také rekuperačním brzděním pomocí elektromotoru při zpomalování, když je stav nabití baterie nízký. Kdykoliv se Swace zastaví, všechny pohonné jednotky se odpojí, aby se předešlo zbytečnému plýtvání energií.

IMAGE: Swace

Jízda

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

Vždy plně pod kontrolou

Když řídíte Swace, cítíte komfort a jistotu. Každá jízda je potěšením díky vynikajícímu odpružení, lehkému řízení a možnosti přepínání mezi jízdními režimy. Zásluhou nízkého těžiště a precizně nastaveného podvozku je i v nejostřejších zatáčkách chování vozu jisté a přesně ovladatelné.

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

Bezpečnost

Cestujte bez obav

Kdykoliv jedete s přáteli nebo se svými blízkými, pokročilé bezpečnostní systémy Vám pomáhají cestovat v klidu a bez obav o bezpečí. Asistenční systémy neustále sledují okolí vozu a vyhodnocují riziko případné nehody, kterému se snaží předejít. Usnadní Vám také parkování, udržení vozu v jízdním pruhu nebo jízdu v hustém provozu.

IMAGE: Swace

S-IPA pomáhá řidiči zacouvat do kolmého i podélného stání nebo z parkovacího místa bezpečně vyjet. Pomocí zvukových a vizuálních pokynů a automatického ovládání volantu snižuje složitost celého manévru na nezbytné minimum. Systém využívá ultrazvukové senzory, které důkladně sledují velikost parkovacího místa a rozmístění překážek.

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

IMAGE: Swace

PCS pomocí milimetrového radaru a kamery pod čelním sklem sleduje provoz před vozem. V případě hrozící srážky s vozidlem jedoucím vpředu na nebezpečí upozorní zvukovým signálem. Pokud se riziko srážky stále zvyšuje, systém začne automaticky naplno brzdit.

IMAGE: Swace

LTA Vás upozorní na hrozící neúmyslné opuštění jízdního pruhu. V případě potřeby pomáhá drobnými zásahy do řízení udržet se ve středu jízdního pruhu a předejít tak vybočení z vozovky. Součástí LTA je centrování do jízdního pruhu a sledování únavy řidiče.

IMAGE: Swace

RSA pomocí kamery sleduje dopravní značky a jejich symboly zobrazuje na informačním displeji pro případ, že byste značku přehlédli nebo zapomněli její obsah. Systém rozpozná rychlostní omezení, zákaz průjezdu, obytnou zónu a její konec a další dopravní značky používané v Evropě.

IMAGE: Swace

DRCC je navržen pro automatické udržování nastavené rychlosti v situacích, kdy je cesta vpředu volná. Pokud se v jízdním pruhu objeví jiné vozidlo, plynule zpomalí na jeho rychlost a udržuje bezpečný odstup. Vpředu jedoucí vozidlo umí následovat až do úplného zastavení a také se za ním znovu rozjet, přičemž stále udržuje bezpečný odstup.

IMAGE: Swace

AHB podle provozních podmínek a intenzity světla v okolí automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly. Odpadá tak nepohodlné ruční přepínání světel i riziko oslnění ostatních řidičů.

IMAGE: Swace

BSM rozsvícením kontrolky ve zpětném zrcátku upozorňuje na přítomnost ostatních vozidel jedoucích v mrtvých úhlech v souběžných jízdních pruzích.

IMAGE: Swace

RCTA pomáhá předcházet nehodám při vyjíždění z parkovacího místa. Když se v nepřehledné situaci z boku blíží jiné vozidlo, systém na jeho přítomnost upozorní zvukovým signálem a rozblikáním kontrolky v zrcátku na příslušné straně.

IMAGE: Swace

Tato funkce v ostrých zatáčkách přibrzďuje vnitřní kola, aby pomohla předcházet nedotáčivosti. Výsledkem je plynulejší změna směru, která se co nejvíc podobá Vašim představám a pomáhá Vám mít vůz plně pod kontrolou.

IMAGE: Swace

Upozornění: Schopnost monokulární kamery a radaru s milimetrovými vlnami rozpoznat překážky, jízdní pruhy a dopravní značky má svá určitá omezení. V závislosti na povrchu vozovky nebo na počasí nemusí správně fungovat. Nespoléhejte se pouze na tento systém a vždy dodržujte pravidla bezpečné jízdy.