IMAGE: Suzuki Jimny

Vážení zákazníci,

dlouho očekávaný model Jimny v užitkové verzi N1 je dostupný ve velmi omezeném počtu. Alokace pro český trh na letošní rok již byly vyčerpány. Je nám líto, ale vzhledem k velkému zájmu zákazníků, výrazně převyšujícímu dostupné množství vozidel, nejsme schopni všechny zájemce o vůz uspokojit. Nemá tak smysl jednotlivé prodejce Suzuki kontaktovat za účelem nákupu vozu.

Děkujeme za pochopení
Suzuki ČR

Jen já a Jimny

Moje fotografická výprava začíná průzkumem krajiny. Několik následujících dní bude pro mě, mé fotografické vybavení a Jimnyho tato pustina domovem.

IMAGE: Jimny

Exteriér

Připraven ovládnout divočinu

Jimny se může vydat tam, kam si ostatní auta netroufnou. Je totiž navržen tak, aby si poradil i s tím nejdrsnějším terénem a nejnáročnějšími povětrnostními podmínkami. Vydejte se do přírody, nebojte se dobrodružství, objevujte.

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

Originální příslušenství

Přesně podle Vás

Upravte si Jimnyho podle svého vkusu. Nabídka originálního příslušenství zahrnuje stylové úpravy i praktická vylepšení. Určitě si vyberete to, co potřebujete.

Ochranné prvky pro profesionální použití

Originální příslušenství nabízí dodatečnou ochranu spodní části vozu nebo třeba barevné polepy.

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

Vylepšené funkce i styl

Přidejte pár atraktivních doplňků (vyobrazeno na vozidle) a můžete si radost z volného pohybu užívat ještě intenzivněji.

  • Střešní koš
  • Střešní nosič
  • Deflektory proti větru a dešti
  • Přední a zadní lapače nečistot (černé)

IMAGE: Jimny

Interiér

Zaměřeno na to, co je podstatné

Uvnitř Jimnyho není nic, co by Vás rozptylovalo při řízení. Stylově pojatý černý interiér je decentní a přitom vypadá atraktivně. Všechny ovladače jsou navrženy pro snadnou a jednoduchou obsluhu, kterou hravě zvládnete, i když si nasadíte pracovní rukavice.

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

Sbalte si vše, co potřebujete mít u sebe

Ať už se proplétáte městskou džunglí, nebo vyrazíte mimo vyjeté cesty, Jimny Vám nabídne štědrý vnitřní prostor a praktické schránky na všechny drobnosti, které si potřebujete vzít s sebou.

Zavazadlový prostor

Vezměte si s sebou všechno potřebné vybavení a buďte připraveni na každou možnost. Dokonale rovná plocha má pravidelný tvar a úhlopříčně zde můžete uložit i dlouhé předměty. Nově je v Jimnym zabudována praktická oddělovací mříž zavazadlového prostoru a páčka pro nouzové otevírání třetích dveří zevnitř. 12V zásuvku v zadní části vozu můžete použít k napájení elektrických zařízení za jízdy nebo při práci za autem.

IMAGE: Jimny

Přihrádky a pohodlí

Mějte všechno na dosah ruky. Do úložných prostorů si můžete odložit všechno možné, od telefonu po lahve s pitím. USB zásuvka a 12V zásuvka vpředu poslouží k dobíjení telefonu a dalších zařízení. Dalším komfortem jsou hned dvě věci, a to vyhřívaná sedadla a elektrické ovládání oken.

IMAGE: Jimny

Výkon

Síla pro Vaše nevšední cesty

Když řídíte Jimnyho a opouštíte asfaltový svět, to je opravdový pocit svobody. Jimny Vám umožní překonat mnoho překážek vždy s dostatečnou zásobou newtonmetrů a bezkonkurenční kombinací výkonu a průchodnosti terénem.

Motor 1,5 l

Jimny má síly vždycky dost. Jeho robustní atmosférický čtyřválcový motor o objemu 1,5 litru poskytuje vysoký točivý moment napříč širokým spektrem otáček. Protože je malý a lehký, dosahuje také nízké spotřeby paliva. Je spojen s pětistupňovou manuální převodovkou.

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

ALLGRIP PRO (4x4)

Skutečný off-road

Čtyři nekompromisní technická řešení jsou základem pro to, abychom mohli Jimnyho hrdě označit jako opravdový terénní vůz: masivní žebřinový rám, velké nájezdové úhly, tuhé nápravy s vinutými pružinami a pohon všech kol s přídavnou redukční převodovkou.

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

Bezpečnost

Ochrana pro Vás i Vaše okolí

Bezpečnost je naší prioritou, ať už se chcete vydat do divočiny, nebo projíždět městem. Díky balíčku bezpečnostních systémů Suzuki Safety Support máte více klidu na řízení.

IMAGE: Jimny

Automatické přepínání dálkových světel

Při jízdě rychlostí alespoň 40 km/h systém podle aktuálního provozu nebo intenzity světla v okolí automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly.

IMAGE: Jimny

IMAGE: Jimny

Automatická signalizace při nouzovém brzdění (Emergency Stop Signal)

Při náhlém sešlápnutí brzdového pedálu v rychlostech nad 55 km/h se kromě brzdových světel samočinně aktivuje také výstražná funkce směrovek, aby byli na nebezpečí upozorněni řidiči dalších vozidel.

Bezpečnostní systém E-Call

V případě, že by se Jimny stal účastníkem nehody, bezpečnostní systém automaticky informuje záchranné složky odesláním zprávy s přesnou polohou vozu.

IMAGE: Jimny

Asistent rozjezdu do kopce (HHC)

Rozjeďte se snadno a zlehka, ať už je stoupání, ve kterém jste zastavili, jakkoli strmé. Dokonce i ve výrazném bočním náklonu Vám tento pomocník pomůže se rozjet bez nežádoucího couvnutí a Vy se můžete soustředit jen na to, co je před Vámi.

Asistent sjíždění svahu (HDC)

V náročném klesání stačí stisknout tlačítko a vůz začne brzdit za Vás. Tento systém udržuje při jízdě z kopce stálou rychlost a plynulé tempo jízdy. Stačí tedy hlídat to, kam jedete, bez nutnosti šlapat na pedály brzdy nebo spojky.

IMAGE: Jimny

Upozornění: Schopnost monokulární kamery a laserového senzoru rozpoznat překážky, jízdní pruhy a dopravní značky má svá určitá omezení. V závislosti na povrchu vozovky nebo na počasí nemusí správně fungovat. Nespoléhejte se pouze na tento systém a vždy dodržujte pravidla bezpečné jízdy.